#bolubieobuwie vol.2 – Reebok Ventilator

Jak na prawdziwego fana obuwia sportowego przydałby się jakiś cykl wpisów obuwniczych. Co tym samym czynię. Pretekstem do stworzenia tego wpisu jest Reebok, a dokładniej model Ventilator.

W tym roku  model ten obchodzi bardzo sympatyczne urodziny – 25-te. Ventilatory stworzono głównie z myślą o biegaczach, zastosowano w nim patent Hexalite,który pochłania wstrząsy i sprawia, że bieganie staje się komfortowe. Na ten temat się nie wypowiem, bowiem bieganie jest dla mnie karą i unikam tego jak mogę. Ale obuwie sportowe nie tylko do sportu jest stworzone i tej idei jestem fanką nosząc „obuw” sportowy, kiedy tylko się da.

Na 25-lecie marka przygotowała specjalny model Ventilatorów bijący po oczach neonowymi kolorami, utrzymanymi oczywiście w stylistyce lat 90 – Ventilator Day Glow Pack. Modele dla dam występują w kolorach pomarańczowym i różowych (dziewczyny od zawsze kochają róż), a panowie muszę się zadowolić kolorem żółtym bądź niebieskim. Żeby jeszcze było przyjemniej ambasadorem butów jest Kendrick Lamar (ciekawe czy wystąpi w Reebokach na Openerze?). Kendrick plus neony ewidentnie nasuwają skojarzenia z upalnym latem i szalonymi zabawami wieczorową porą. Chyba nie mam wyjścia – muszę neonowe Ventilatory dodać do swojej listy zakupowej.

#thisISventilator  – po prostu. W maju w Warszawie urodziny tego modelu będzie można świętować na tajemniczej jeszcze imprezie. Wstęp myślę TYLKO W REEBOKACH.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *