Cinemaforum i film modowy

ThePurgatoryofMonotony_AceNorton

Już dzisiaj w ramach tegorocznego CINEMAFORUM gratka dla fanów filmu modowego. Organizatorzy zapraszają na przegląd około 15 etiud filmowych i reklam w których główną rolę odgrywa znana wszystkim, bardzo kapryśna i dość wiekowa Madame Moda. A tak na serio zobaczyć będzie można filmy  w reżyserii Matthew Frosta, współpracującego między innymi z takimi markami jak: Diesel, Levis, Louis Vuitton, Kitsune, Reebok, Nike, Uniqlo. Na pewno warto zobaczyć jego etiudy filmowe dla Vogue’a z Jessicą Chastain, Kate Winslet i Cate Blanchett.

W przeglądzie filmów modowych na Cinemaforum zobaczyć warto również realizację autorstwa Ace’a Nortona dla marki RHIÉ. Film ten dostał wiele nagród na przeglądach filmów modowych na świecie, a główną rolę gra córka Nastassji Kinski – Sonja Kinski, modelka i początkująca aktorka. 

Z polskich filmów będzie trochę odgrzewanych kotletów, ale też coś, na co czekam, a mianowicie film ROJST w reżyserii Kuby Kossaka.

Więcej szczegółów dotyczących samego wydarzenia znajdziecie oczywiście na Facebooku. A jeśli nie dacie rady pójść do Kinoteki dzisiejszego wieczoru, to w ostateczności pozostaje internet.

Na zdjęciu kadr z filmu Ace’a Nortona „The Purgatory of Monotony”.

Matthew Frost dla Vogue:

YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image

Ace Norton dla RHIÉ (AW 2014/2015):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *