Cloudmine – dobry pomysł na modę

I to nie byle jaką, tylko polską. Czyli to, co nas najbardziej interesuje. Cloudmine założony przez Mariannę Grzywaczewską pierwotnie był sklepem internetowym, w którym można było kupić odzież vintage. Formuła się wyczerpała, moda to w końcu zmiany i pomysłodawczyni całego przedsięwzięcia wraca własnie do gry z całkiem nowym pomysłem.  A może po prostu ulepszonym. Cloudmine zmienia swój profil i skupia się na polskich projektantach. W sklepie znajdziemy ubrania i dodatki od takich projektantów, jak Olga Szynkarczuk, Ania Pitchouguina, Wiola Wołczyńska, Ola Świtalska, Pola Zag, Chylak & Jarnuszkiewicz, Sylwia Rochala, Piotr Czachor, Maldoror, Klaudia Rozwadowska i Eliwer. Poza tym (to będzie gratka dla fanów) w Cloudmine kupimy New Vintage by Ania Kuczyńska – pojedyncze egzemplarze niedostępne już w butiku projektantki, z jej ubiegłych kolekcji, wydobyte z magazynów Ani. To się nazywa doborowa ekipa. Sklep na swoje otwarcie przygotował lookbook, którego autorką jest Gosia Turczyńska, którą w redakcji Ultra po prostu uwielbiamy. Wielki talent – tylko to się nasuwa, gdy oglądamy jej zdjęcia.

Chcielibyśmy Was zaprosić na ponowne otwarcie butiku Cloudmine – dzisiaj w warszawskim Powiększeniu odbędzie się wielka impreza na której świętować będziemy powrót Cloudmine i drugie urodziny Na Stare Milion. Więcej o samej imprezie możecie przeczytać na stronie wydarzenia na facebooku.

Ale to oczywiście nie koniec atrakcji – jutro w Powiększeniu Cloudmine Flash Sale. Od 12tej do 19tej będziemy mogli kupić ubrania projektantów, którzy znajdą się w butiku. Wszystko po bardzo atrakcyjnych cenach. My idziemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *