Teaches of Peaches

Strapless Dresses online

Okazuje się, że kolekcja Wiosna – Lato 2012 do której nie do końca nas ZUO Corp. przekonało ma swoich fanów i to nie byle jakich (my Peaches bardzo lubimy). W ostatni piątek, na jednej z imprez warszawskich wystąpiła Peaches w asyście dwóch atrakcyjnych koleżanek. Cała trójca miała na sobie ubrania  z ostatniej kolekcji marki ZUO Corp. Sama artystka ma już ubrania marki  z poprzedniej kolekcji i z tego, co wiemy, jest nimi zachwycona. Na koncercie Peaches miała na sobie żakiet, a jej dwie wokalistki sukienkę i płaszcz – wszystko z przejrzystego, czarnego PCV.  Spektakularne kostiumy sceniczne będą miały swoje odpowiedniki w produkcji ubrań z aktualnej kolekcji dla klientek marki ZUO Corp. – modele sprzedażowe będą Sweetheart Wedding Dresses online szyte z cieńszego PCV.

Ubrania marki ZUO Corp. obejrzycie i oczywiście kupicie w ich atelier na ulicy Wilczej 19 / 6 w Warszawie – zapraszamy!

******

Zdjęcia autorstwa Konrada Ćwika zrealizowano podczas koncertu Peaches, 20.01.2012 w Studio Las, zorganizowanego w ramach projektu  Burn Studios, tworzonego we współpracy z Gomma i Casablanca Records .
“The Casablanca Reworks Project” to zestaw nowych wersji mniej znanych utworów z katalogu Casablanca stworzonych przez muzyków i producentów związanych z prężną niemiecką oficyną muzyczną Gomma. Inicjatorem akcji jest Burn Studios – globalna platforma twórców muzyki elektronicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *