est by eS, jesień-zima 2014/2015

Wychodzi na to, że jestem bardzo aktywna. Ale zaległości mam co niemiara. Największym wyrzutem sumienia ostatnimi czasy było pominięcie milczeniem kampanii wizerunkowej marki est by eS na obecny sezon. Pewnie po części dlatego, że znam bardzo dobrze całą ekipę tworzącą dla marki, poczynając od osoby zajmującej się PR marki, przez stylistę od wielu sezonów współpracującego z est, a kończąc oczywiście na najważniejszej osobie, czyli projektantce, Gosi Sobiczewskiej. Ale strona jest prawie gotowa, a ja rano wchodząc na maila odnalazłam w nim nowy lookbook marki. I pretekst się znalazł – także piszę. A Wy oglądajcie.
Marka est by eS przyzwyczaiła już swoje klientki do aktywnego eksploatowania tematu wzorów. Od najdrobniejszych rzucików, po wyraźne geometryczne wzory nawiązujące do klasycznej kurzej stopki – to wszystko można było znaleźć w kolekcjach est by eS dotychczas. No i oczywiście przejrzystości – na karczkach czy w nieoczywistych miejscach, jak kieszenie.

Nowa kolekcja jest w tej wzorzystej drodze pewnym zaskoczeniem, choć tylko pozornym. Wzorów nie uświadczysz. Choć oczywiście nie jest to do końca prawda. Wzory pojawiają się na podszewkach, ale i w formie faktur, tłoczonych w materiale.

Jeśli chodzi o kroje to pojawia się charakterystyczne obniżenie linii ramion w płaszczach i żakietach, wyraźnie zaznaczona talia w przypadku spódnic czy kieszenie ukryte w szwach.

Kolorystyka kolekcji jest dość spokojna, choć i bardzo „charakterna” – od jasnych barw takich jak ecru, wanilia, pudrowy róż, popiel, aż po zdecydowaną czerń, miedź, szafir i wino. Poszczególne elementy sylwetek zostały odszyte z dzianin różnego rodzaju, pojawia się także koronka i bawełna garniturowa.

Kto popełnił sesję? Za sesją wizerunkową i lookbookiem stoi Bartek Wieczorek. Stylizacje stworzył Robert Kieł. 
Co innego mi pozostaje? Jedynie zaprosić Was do obejrzenia galerii i do zakupów – od razu uprzedzę pytania co do cen – uwierzcie mi, są bardzo przystępne.

Zdjęcia wizerunkowe i lokkbook: Bartek Wieczorek/LAF 
Stylizacja: Robert Kiełb/LAF 
Makijaż&Włosy: Wilson/Warsaw Creatives
Modelka: Dominika Robak/D’Vision 
Asystent stylisty: Dominik Tynecki
Asystenci: Wojtek Affek, Max Zieliński 
Scenografia/lokacja: Rob Svenson 
Produkcja: Rob Svenson, Adrian Siekierski 
Marka dziękuje za współpracę: NAP Concept Mysia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *