Gregor Gonsior na berlińskim tygodniu mody

Gregor Gonsior, polski projektant, pokaże swoją najnowszą kolekcję zatytułowaną „33” podczas  Mercedes Benz Fashion Week w Berlinie.

Gregor Gonsior ma na swoim koncie wiele nagród. Najważniejsze to Złota Nitka 2008 w kategorii Premiere Vision za kolekcję BUFFO BUFFALO BOMBAST, Usedome Fashion Batlic Award w kategorii Ceremonia-Couture. W 2009 roku zaprezentował swoje prace w ramach Vienna Fashion Week. Ostatnio projektant jakby przycichł, na szczęście nie na zawsze.
Najnowsza kolekcja Gregora Gonsiora „33“ na sezon Jesień/Zima 2012 – 2013 będzie składać się z 12 pełnych zestawów ubrań , butów i kapeluszy. Projektant od dawna kładzie duży nacisk na akcesoria. W kolekcji będą użyte ekskluzywne tkaniny: wełna, kaszmir, skóra.

Mamy w tym roku bardzo mocną polską ekipę w Berlinie – Gregor, Mariusz Przybylski także pokazuje swoją kolekcję, a w showroomie znajdziemy ubrania Maldorora, Sylwii Rochali i marek Delikatessen oraz Juliazar. Jeśli dodamy jeszcze do tego Dawida Tomaszewskiego, który wprawdzie swoje życie zawodowe prowadzi w Niemczech, ale nie wypiera się swoich korzeni, to mamy bardzo niezły zespół, którego nie musimy się wstydzić.  Trzymamy kciuki!

2 komentarze

  • Anna napisał(a):

    Dlaczego wprowadzacie Państwo swoich czytelników w błąd? W artykule nie uwzględnili Państwo informacji o udziale Delikatessena czy Julii Zaremby/Juliazar? Miałam okazję osobiście obejrzeć projekty obojga. Bardzo dobre i warte uwagi.
    W przyszłości polecałabym np.ogólnodostępne materiały PAP i inne. Pozdrawiam

  • Redakcja napisał(a):

    Dziękujemy za trafne uwagi – już uzupełniamy tekst.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *