HUSH Hello Spring!

Za 2 dni kolejna, już ósma edycja targów mody HUSH Warsaw. Tym razem będzie to edycja wiosenna, którą lubię zdecydowanie bardziej z racji lokalizacji, czyli Arkad Kubickiego. Piękne wnętrza są atrakcyjne, choć skądinąd wiem, że produkcyjnie nie jest łatwe dostosować to miejsce dla wystawców i dla klientów, zwłaszcza z powodu obostrzeń konserwatorskich. Poza tym Arkady są jednak mniejsze od Stadionu Narodowego, na którym „dzieje” się edycja zimowa. Selekcja zatem jest ostra. I dobrze. Klient ma większą gwarancję, że spotka marki, które jakość produktu traktują poważnie.

Jakie marki powinniście odwiedzić w celach zakupowych, by je poznać „namacalnie”? Polecam odwiedzić stoiska 10 Decoart (przyciągająca uwagę biżuteria), Bodymaps (autorskie kostiumy kąpielowe), Cat Cat (nonszalanckie ubrania miejskie), Diana Jankiewicz (dla tego płaszcza), Dream Nation (świetne nadruki na bambusowych tkaninach), Joanna Hawrot (dla kimon), Kaaskas (z powodu jedwabnych szali), Kas Kryst (bo ludzie ubierają się na czarno), Kasia Wójcik (dla jej geometrycznych kolczyków), Kulta (mistrzowskie koszule i kamizelki), LOUS (dla wielofunkcyjnych i bardzo seksownych sukienek, zwłaszcza modelu TILDA), Messo (dla spódnic), MO61 (jeśli kochacie zapachy), Nowińska (toooorrrreeebki), Orska (no dobrze, uwielbiam biżuterię), Paris+Hendzel (po idealnie wykonaną pięciopanelówkę), SI-MI (frędzle zawsze i wszędzie), Wearso (w poszukiwaniu wygody absolutnej). W strefach specjalnych odwiedźcie Ankę Krystyniak (biżuty – WWA rządzi), Balagan i Elementy (dla transparentności), Est by Es. (dla kropek), Haratyk (męska moda high level), Le Petit Trou (dla dziurki), Muscat (te okulary wyostrzą Wasz wzrok), The Odder Side (jeśli lubicie pokazywać plecy) i Zofię Chylak (jeśli nie macie jeszcze jej worka).

Reasumując. Jest zatem fajne miejsce, pogoda zapowiada się wspaniale, do tego wyselekcjonowana grupa marek modowych. Co jeszcze może nas spotkać na HUSH?
Fashion Talks x HUSH Warsaw na które ostrze sobie pazury najbardziej. Podczas dwóch dni będzie można uczestniczyć w tak wielu panelach dyskusyjnych i wykładach dotykających tematu mody od strony profesjonalnej i biznesowej, że szczerze się zastanawiam czy dam radę wziąć udział we wszystkich. Założyłam entuzjastycznie, że będę na każdym. Bo też trudno wybrać te ważniejsze i mniej interesujące. Dwudniowe spotkania z praktykami branży mody podzielono na dwie sekcje tematyczne: BIZNES i WIZERUNEK, oraz na kategorie: „Jak to jest zrobione?”, „Hello Spring!”, „Master Talks”, „Fashion Talks”. Posłuchać i podyskutować będzie można między innymi z Anią Kuczyńską, Olką Osadzińską, Agnieszką Polkowską, Anną Konieczyńską, Moniką Kapłan, Anią Terej, Olką Kaźmierczak, Tobiaszem Kujawą, Gosią Boy czy organizatorkami – Anną Piętą i Magdą Korcz.

Szczegółowy plan znajdziecie oczywiście na stronie Fashion PR Talks.

Mnie pozostaje Was gorąco zaprosić na HUSH Hello Spring. Zobaczcie na żywo niezależną modę i zabierzcie ja do swoich szaf!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *