Jeszcze tylko 25 dni!


Już za 25 dni startuje szósta edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland. W kwietniowej edycji zobaczymy kolekcje na sezon Jesień-Zima 2012/2013.

Nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów. Z harmonogramu OFF Out Of Schedule zniknęło nazwisko Konrada Parola, który z powodu braku czasu zrezygnował z prezentacji swojej kolekcji. Na jego miejsce wskoczyła Ola Bajer. Pokazy offowe rozpoczną się w czwartek i będą trwać do soboty.

Natomiast pokazy Designer Avenue będą trwać od piątku do niedzieli.

Po raz pierwszy Rady Programowe Off-u i Alei Projektantów wybierały zgłoszenia od projektantów anonimowo, jedynie głosując na poszczególne numery. I tak  mamy kilka zaskoczeń i debiutów na obu wybiegach. Na OFF Out Of Schedule cały czwartek jest poświęcony debiutantom – zobaczymy kolekcje (miejmy nadzieję wartościowe i pełnowymiarowe) UDA-A, Moniki Gromadzińskiej, Joanny Startek, mart.adamiec, Oli Bajer i Ima Mad. Piątkowy rozkład Offa szczególnie Nas cieszy – zobaczymy super zdolny duet Alexis & Pony tworzony przez Szymona Rychlika i Martę Mandlę oraz Jakuba Pieczarkowskiego, którego lookbook kolekcji (a bardziej zajawkę) zaprezentujemy niebawem. Sobota offowa to znane i sprawdzone nazwiska – Maldoror, Paulina Plizga, Gregor Gonsior i Jarosław Ewert.

Na Alei też mamy trochę debiutów – po raz pierwszy zobaczymy tam pokazy kolekcji  Bizuu, Eweliny Klimczak, Jarosława Juźwina, Moniki Błażusiak i TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. Nie zabraknie na szczęście naszych ulubionych „rezydentów” Designer Avenue – Nenukko, Michała Szulca, Wioli Wołczyńskiej, MMC Studio, Piotra Drzała Czy Bereniki Czarnoty.

W najbliższym czasie postaramy się Wam przybliżyć sylwetki projektantów, na których pokazy czekamy z niecierpliwością – dobór jak zwykle – SUBIEKTYWNY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *