Kochamy swetry – wspólny konkurs Bereniki Czarnoty, Banana Blox i Ultra

Co łączy  Berenikę CzarnotęBanana Blox i Ultra? Uwielbiamy dziwne swetry. Berenika Czarnota od dawna czaruje swymi swetrami i … wraca z nową kolekcją – ale o tym w wiosennym numerze Ultra Żurnal i na majowym tygodniu mody w Łodzi.

I w tym temacie organizujemy dla Was konkurs. A nagrody są niczego sobie – można wygrać płaszcz lub sweter z poprzedniej kolekcji Bereniki „Pożyczone z przeszłości”. Co musicie zrobić? Prześlijcie nam swoje stylizacje ze swetrem w roli głównej. Nie ukrywamy, że liczymy na Waszą kreatywność.

A to  zasady konkursu:

Stylizację można przedstawić za pomocą zdjęcia (na sobie) lub wykonując kolaż (technika dowolna). Podstawę stylizacji powinien stanowić wyjątkowy sweter – to on ma grać główne skrzypce, a nie tylko robić za dodatek.

Każda osoba może przesłać do 2 propozycji stylizacji.

Jury w składzie: Berenika Czarnota, Jagna Jaworowska (Banana Blox) i Ewa Kosz (redaktor naczelna Ultra Żurnal)  wybierze dwa zwycięskie pomysły. Szczęśliwców (lub ich prace) zobaczycie w wiosennym numerze Ultrasa.

Stylizacje prosimy przesyłać do 12 kwietnia do 23:59 na adres ultra@ultrazurnal.pl w temat maila wpisując „Sweter w roli głównej – konkurs na stylizacje”.

A nagrody wyglądają tak:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *