Otwarcie atelier Nenukko

U Nenukko wiosna. A dokładniej kolekcja {empty set} na sezon Wiosna/Lato 2012 dostępna jest już w sprzedaży w nowo otwartym atelier kolektywu. W czwartek 1 marca miała miejsce komercyjna premiera kolekcji, pokazywanej wcześniej podczas październikowej edycji tygodnia mody w Łodzi.

Wyobrażenia o kolekcji najlepiej weryfikuje dotknięcie materiału czy przymierzenie ubrań tej marki. Świetne tkaniny, niemalże architektoniczne konstrukcje, nad którymi pracują same projektantki, atmosfera panująca w atelier i ceny zachęcają, aby przygarnąć któreś z ubrań Nenukko do swojej szafy. Kolektyw tworzący markę poinformował o zmianach w sposobie sprzedaży ubrań marki Nenukko – tworzony jest właśnie katalog, dzielący kolekcję na dwie części – część kolekcji powstanie w limitowanej wersji produkcyjnej, natomiast pozostałe modele będą dostępne na zamówienie. Na wizytę w warszawskim atelier można umówić się drogą mailową korzystając z adresu info@nenukko.com.

Otwarciu atelier patronowała Leica – producent luksusowych aparatów fotograficznych oraz Łucznik – polska marka maszyn do szycia, na których powstają kolekcje Nenukko.

A w kuchni Nenukko serwowało między innymi pieczony chleb. I o nim (oprócz ubrań) ciągle myślimy.

Lookbook kolekcji znajdziecie w naszej galerii , jak i na fanpage’u Nenukko.
Fotorelacja z otwarcia atelier:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *