The Odder Side / SS 2016

Kolejna kolekcja The Odder Side to spójna i konsekwentna kontynuacja myśli przewodniej przyświecającej marce od samego początku. Ubraniowe bazy z odrobiną przewrotnego twistu. Bo niby jest spokojnie, wygodnie, luźno… ale i zmysłowo. Sukienki czy koszulki pokazujące dość dużo, nie są jednocześnie ani odrobinę wulgarne. Patrzę na zdjęcia Gosi Turczyńskiej i dokładnie widzę upalne lato w mieście, gdy jedyne o czym marzę to zarzucić na siebie coś, w czym będę się czuć swobodnie i nadal kobieco, ale w nie oczywisty sposób. Widzę walizkę, którą pakuję na krótki wypad za miasto, nad morze czy nad jezioro. To jest cała letnia garderoba, niczego więcej nie potrzebuję. I taka własnie jest kolekcja The Odder Side. Bardzo kompaktowa, nie rozbudowana ponad miarę. Odmierzona, zważona i policzona co do jednego elementu. Pewną ekstrawagancją wydaje się być czerwono-białe kimono. Jest tak zaskakujące, ale przez to idealnie do samej kolekcji dopasowane. Bez niego czegoś by brakowało. 

Najlepsze w The Odder Side jest to, że niczego nie udaje. Jest nonszalancko codzienne i przez to ewidentnie niezbędne w naszych szafach. Tych letnich, wakacyjnych, beztroskich.

Sesję wizerunkową popełniła Gosia Turczyńska. 
Modelka: Zuza Żmihrowska

Ubrania The Odder Side kupicie stacjonarnie w butiku marki na Rozbrat 34/36 w Warszawie oraz w sieci na www.theodderside.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *